Villyanszerelő állás

Bag Villanyszerelő / Villanyszerelő segéd
6 éve, 9 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Mérnöki munka, Építészet
A legjobb alkalom a külföldön dolgozó villanyszerelőknek, akik haza vágynak!

Magyar cég keres villanyszerelő / villanyszerelő segéd munkakörbe munkatársakat magyarországi munkaterületekre.
A villanyszerelő / villanyszerelő segéd munkakörre jelentkezőknek teljes munkaidős, hosszú távú foglalkoztatást biztosítunk, kiemelt Uniós bérezéssel. A fényképes önéletrajzban kéretik megjelölni a bérigényt.

Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező magánszemélyek vagy brigádok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca,védőcső...stb.

- vezetékezés,kábelezés

- szerelvényezés

- kapcsolószekrények telepítése,beüzemelése

- villamos gépek bekötése...stb.
Elvárások:

- iskolát igazoló bizonyítványok.

- rugalmasság,csapatmunka

- lelkiismeretes és hatékony munkavégzés

- a nyelvtudás nem elvárás, de előny
Amit nyújtunk:

- szakmai fejlődési lehetőség

- hivatalos, bejelentett munka

- kiemelt versenyképes fizetés

- hosszú távú munka

- kiszámíthatóság

Beküldendő dokumentumok: önéletrajz

Jelentkezésüket az alábbi elérhetőségekre várjuk:

Tel.: 06 70 313 2488

Email: info@geobio.hu

Kapcsolat a hirdetővel
  • Dénes György

  • 06 70 3-mutasd

Elhelyezkedés
Bag

Villanyszerelő / Villanyszerelő segéd

Elhelyezkedés
Bag